?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Originally posted by rheinmetal at 11 грудня об 11-30 запрошуємо всіх прийти під КМДА.
Трохи доповнене різним фактажем запрошення Ігоря на акцію.
Святе рейдерство тепер фінансує держава!

Депутати Київради виділили з міського бюджету 11 мільйонів гривень на будівництво Свято-Воскресенського кафедрального собору УПЦ (МП) біля станції метро "Либідська".

Знищивши чи не єдину зелену зону в тому районі, представники УПЦ (МП) там мають намір збудувати собі храм, готель для паломників, телестудію, конференц-зал на 1 тыс. чоловік, спорткомплекс та паркінг на 126 місць.

Варто згадати, що боротьба за парк точилася не один рік. Почалося все з того, що комунальним службам дали установку не прибирати парк, призвівши до захаращення зеленої зони сміттям. Після штучного доведення парка до зубожілого вигляду, "а отже непотрібного киян", земельну ділянку віддерибанили під собор УЦП. Чиновників не знітив той факт, що жителі самі неодноразово проводили очисні суботники у парку. Окрім цього кияни постійно прагнули привернути увагу до проблеми громадськими акціями та заходами. Так у парку було проведено конкурс собачників, адже після знищення зеленої зони гуляти з домашніми улюбленцями в районі практично ніде. Акції жителів на жаль не увінчалися успіхом, хоча й досягли певних результатів - патриарх РПЦ "застеснялся" собора на Лыбедской - или испугался акции протеста киевлян?

Cьогодні розмах корупції сягнув за усі межі!

Ми – проти!

Кияни заперечують, щоб за рахунок бюджету Києва підтримувати церковні організації.

У поточному році дефіцит бюджету Києва складе близько 1,7 мільярдів гривень. Не вистачає грошей, щоб фінансувати опалення, медицину, освіту, відновлення зелених зон. Водопроводи, каналізація, значна частина доріг перебувають у занедбаному стані. Чиновники обіцяють, що на початку наступного року загальний борг столиці сягне 11 млрд грн., 100% реальних доходів бюджету Києва.

11 грудня об 11-30 запрошуємо всіх прийти під КМДА і сказати своє НІ такій безвідповідальній бюджетній політиці!

"НІ" буде сказано планам захоплення УПЦ МП Києва. Нагадуємо, на місці руїн стародавнього храму Київської Русі — Десятинної церкви — у відповідності до указу Януковича побудують храм УПЦ (МП).

Представниками цієї конфесії відбуваються постійні спроби захопити зелені зони столиці – парк "Юність", сквер на проспекті Науки, сквер на перетині вулиць Гончара та Б.Хмельницького, парк по вул. Уманській.

Останній рік ведеться захоплення попами по класичній схемі "капличка" -> "церквушка" -> "соборище з паркінгом та сауною для паломників" в кількох парках на Виноградарі та Куренівці: Кобзарський провулок, площа Фрунзе, пл. Інтернаціональна та інші.

Треба сказати НІ цьому рейдерству під церковним прикриттям.

11 грудня об 11-30, під КМДА, об"єднаємося для боротьби.


До акції непричетна жодна політсила.Comments

( 1 comment — Leave a comment )
halimajis
Mar. 31st, 2012 06:31 am (UTC)
( 1 comment — Leave a comment )

Latest Month

December 2010
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow